ד"ר יוסי מעלם, היועץ הפיננסי הראשי של החברה, בעל תואר דוקטור לכלכלה מאוניברסיטת פרינסטון שבארה"ב. מאז 2004 הוא נותן שירותי ייעוץ והוראה בתחומי הכלכלה, מימון ופיננסים בשוק ההון. ד"ר מעלם מרצה בעל שם וחוקר באקדמיה, כתב שישה ספרים בתורת המחירים (בהוצאת אקדמון) הנלמדים מזה למעלה מעשור באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. פרסם מאמרים בכתבי עת כלכליים מובילים בעולם, וכתב מאמרים רבים בעיתונות הכלכלית המקומית.

ד"ר מעלם צבר ניסיון פרקטי רב בתחומי הכלכלה, המימון והפיננסים - הוא כיהן ככלכלן הראשי ומנהל המחלקה המאקרו כלכלית בחברת אופק ובהמשך בחברת פסגות/אופק מקבוצת בנק לאומי, כיהן ככלכלן המאקרו הראשי של בית ההשקעות אנליסט וכלכלן במחלקת המחקר של בנק ישראל. במינוי של שר האוצר, הוא כיהן כחבר בוועדה המייעצת למפקח על הביטוח והממונה על שוק ההון במשרד האוצר. שימש כיושב ראש הדירקטוריון בארבע חברות פיננסיות - בחברת אופק לאומי מכשירים פיננסים בע"מ, בחברת מ.פ.א.ל. מסחר בע"מ, בחברת פסגות-אופק מוצרים פיננסים בע"מ ובחברת פ.א.מ.פ. מסחר בע"מ. הוא ייעץ בנושאים כלכליים ובנושאים הקשורים לשוק ההון למחלקה המאקרו כלכלית של בנק דיסקונט ולגופים נוספים בשוק ההון.

במסגרת תפקידיו בשוק ההון הרצה, בין היתר, למעלה מעשור בפני פורומים שונים: יועצים של הבנקים השונים, בפני מנהלי ההשקעות של מוסדות פיננסיים מובילים (בתי השקעות ובנקים), בוועדות ההשקעה של אותם מוסדות, בפורומים שונים של לקוחותיהם, ועוד.

באשר לאקדמיה, את התואר הראשון בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים הוא סיים בהצטיינות, כאשר במהלך לימודיו באוניברסיטה העברית הוא זכה במירב פרסי ההצטיינות האפשריים – פעמיים בראש רשימת הרקטור בפקולטה למדעי החברה, שתי תעודות הוקרה על הצטיינות יתירה מבית הנבחרים הישראלי – הכנסת, שלוש תעודות הצטיינות מדיקאן הפקולטה למדעי החברה, ובמטבע לשכת רואי החשבון בישראל כפרס הצטיינות מטעם הלשכה. בהמשך לימודיו הוא זכה במלגות שונות, בין היתר במלגת לימודים לדוקטורט מטעם אוניברסיטת פרינסטון, וכמרצה באקדמיה הוא נבחר פעמים רבות במוסדות האקדמיים שלימד למרצה מצטיין.

גב' איילה מעלם,  המייסדת והבעלים של "מעלם משכנתאות", בעלת תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן, במסלול המחקרי, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה, התמחות במימון, מהמכללה למינהל, ובעלת תעודה בלימודי ייעוץ מס. בשנים האחרונות עבדה בחברת הייעוץ "י. מעלם ייעוץ כלכלי בע"מ", כאשר במסגרת עבודתה עסקה, בין השאר, בניתוחים כלכליים הן ברמת המאקרו והן ברמת המיקרו. איילה התמחתה בתחום המימוני ורכשה ידע וניסיון רב בניתוח גורמים המשפיעים על כדאיות השקעה תוך שילוב תמהיל אופטימלי של הון זר.

יתירה מכך, איילה היא בעלת ידע נרחב בתחום החשבונאות הן של עצמאים והן של חברות, ידע שרכשה במהלך 15 שנות עבודתה במסגרות השונות. ידע מקצועי זה מאפשר לבצע ניתוח פיננסי מעמיק של היכולות הכלכליות של הלווה, המשתקפות בין השאר בדוחות רווח והפסד, במאזנים, בנתוני הנהלת חשבונות וכן בתלושי שכר. הבנה מעמיקה זו מאפשרת הצגה נכונה של נתוני הלווה בפני נציגי הבנק מקבלי ההחלטות.

לאיילה היכרות מעמיקה עם עבודת הבנקים למשכנתאות, והיא מלווה את הלקוחות באופן מלא ושוטף מול הבנקים השונים משלב תכנון המשכנתא ועד לקיחתה.

 

hekefit

 1. השאירו פרטי קשר ונציג יחזור אליכם

 2. (*)
  אנא כתוב את שמך
 3. (*)
  אנא כתוב את שמך
 4. (*)
  אנא מלא את הטלפון שלך
 5. אנא מלא את כתובת המייל שלך
 6. Invalid Input

להתייעצות ראשונית, ללא התחייבות, חייגו 077-404-6002