ייעוץ ללקיחת משכנתא חדשה מיועד למי שמתכנן לרכוש דירה, וצריך לקבל החלטה בצורה המקצועית ביותר שתביא לו ולמשפחתו ביטחון כלכלי לאורך שנים רבות.

ייעוץ מקצועי נכון מספק תכנון משכנתא הכולל גם את גובה המשכנתא שיש לקחת על פי היכולות הפיננסיות של הלקוח בהווה וכן אלו הצפויות בעתיד.

הייעוץ חוסך את ההתעסקות בתחום מימוני סבוך. אנו אנשי מימון וכלכלה עם ניסיון רב שנים בתחום מבינים את ההשלכות העתידיות של לקיחת משכנתא על מסלול ההחזרים החודשיים הצפוי וסך הוצאות המימון הצפויות (ריבית והצמדה) ולכן יכולים לחסוך לכם בהוצאות המימון.

הייעוץ האובייקטיבי והמקצועי מעניק לך, הלקוח, את הביטחון שעשית את ההחלטה הכלכלית הנכונה והמתאימה לך.

 

התהליך:

מעל הכל, בתהליך ליווי זה אתם כלקוחות משיגים שקט נפשי, שכן אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שהליווי, מתחילתו ועד סופו, בוצע על ידי טובי המומחים בתחום, ושהמשכנתא שלכם נבנתה ונבחנה באופן המקצועי ביותר. יתירה מכך, צוות "מעלם משכנתאות" מסיר מעליכם התעסקות בנושא סבוך מימונית וכלכלית והרבה פעמים גם בירוקרטית.

קטע מהמלצת לקוח (להמלצת לקוחות הקליקו כאן)

"... ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו לכם על כל הליווי המקצועי, האכפתי, הסובלני והחכם בכל תהליך לקיחת המשכנתא לרכישת המגרש... כזוג שאינו מצוי ברזי התחום ואינו מכיר את כל המינוחים והחישובים הכרוכים בתהליך זה, הרגשנו פשוט שאתם מוליכים אותנו יד ביד בכל צעד ודואגים שנבין כל פרט בתהליך זה ונקבל את השרות הטוב ביותר... נשמח להמליץ עליכם לכל דורש כי אנו יודעים שאתם ישרי דרך, אמינים ומקצועיים בתחום. ברגשי תודה".

חגית ושמואל

 

hekefit

 1. השאירו פרטי קשר ונציג יחזור אליכם

 2. (*)
  אנא כתוב את שמך
 3. (*)
  אנא כתוב את שמך
 4. (*)
  אנא מלא את הטלפון שלך
 5. אנא מלא את כתובת המייל שלך
 6. Invalid Input

להתייעצות ראשונית, ללא התחייבות, חייגו 077-404-6002