לאיילה ויוסי היקרים,

ברצוננו להוקיר את עבודתכם ולהודות לכם על הליווי לאורך כל תהליך לקיחת המשכנתא.

זה התחיל בשיחת טלפון שבה איילה הציגה בפנינו את החברה והייתה אדיבה ונכונה לענות על כל שאלה ואחר כך במפגש הראשון שבו הרגשנו בטוחים להעלות את כל החששות, ההתלבטויות .... וגם את הציפיות.

לאורך כל הדרך איילה ליוותה אותנו באופן מלא ושוטף, הייתה זמינה עבורנו בכל עת לכל שאלה והתייעצות ותמיד תמיד בנועם וברצון ומצד שני גם ידעה להאיץ בנו ולדרבן אותנו על מנת שנוכל להתקדם כמה שיותר מהר (יש לציין שמבחינתנו הזמן היה גורם חשוב).

יוסי בנה עבורנו תמהיל בו ניכרים הידע והניסיון הרב שיש לו. בבניית התמהיל יוסי לקח בחשבון את כל הגורמים הקשורים בנו ובכדאיות ההשקעה תוך שימוש בתחזיות כלכליות.

אין ספק שעבודתם המשותפת של איילה ויוסי משקפת לא רק את המקצועיות הרבה, הידע והניסיון שרכשו עם השנים, אלא גם את האכפתיות והרצון האמיתי לכוון ולקדם לעבר קבלת המשכנתא המיוחלת בתנאים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לכל משפחה.

לאורך כל התהליך הרגשנו את השקיפות, האמינות ואת היחס המכבד ועל כן ברצוננו להודות לכם מקרב לב ולאחל לכם שתמשיכו לגדול, לייעץ וללוות עוד הרבה זוגות בנבכי התהליך המסורבל שבזכותכם הופך למהיר יותר ויעיל יותר.

מירב ומרדכי חיים

ראשון לציון

______________________________________________________________

לאיילה ויוסי היקרים!

הגענו אליכם עם חששות ופחדים, כיוון שזהו לא נסיוננו הראשון במיחזור המשכנתא. תהליך שעברנו אני ובעלי מול חברה אחרת היה כושל, מעייף ומתיש, שבסיומו מצאנו את עצמנו מנהלים את הכל לבד.

בפגישה שנערכה בינינו הופתענו מרמת הידע הנרחב והמקצועי שלכם בתחום, ומהסבר כל התהליך מתחילתו ועד תומו.

אין ספק שהבחירה בכם הייתה מוצלחת מהרגע הראשון שבו ליוויתם אותנו, החל מאיסוף הנתונים, עיבודם, מפגשים מלווים על ידכם למספר בנקים, והבאת המיחזור לתוצאות משביעות רצון.

אנו שמחים להיות חלק ממעגל לקוחותיכם וממליצים בחום על שירותכם לפונים נוספים.

תודה,

אילנית ונועם

______________________________________________________________

איילה ויוסי היקרים,

בתהליך רכישת הנכס הראשון שלנו לא ידענו דבר על נושא המשכנתא. משכנתא הייתה מילה זרה ומסתורית וגרוע מזה, הייתה העובדה שאנחנו צריכים להכיר את הנושא המסובך והפתלתל הזה מול הבנק שנותן לנו אותה.

כתוצאה מכך הבנו שאנחנו חייבים לצדנו מישהו מקצועי שיעזור לנו לעבור את המשוכה הזו. בדרך כלשהי שמענו עליכם וקבענו להיפגש. מפתיע היה שניתן היה לקבוע אצלנו בבית, בשעות הערב שנוחות לנו. זה היה צעד ראשון פשוט מצוין עבורנו.

במהלך מפגש ההתייעצות הכרנו שני אנשים מקצועיים שעושים כל מה שניתן עבור הלקוחות שלהם, כל שאלה שנשאלה נענתה במקצועיות ובסבלנות אין קץ והתוכנית שנבנתה עבורנו הייתה האופטימלית ביותר שניתן לבצע.

שוב הופתעתי לדעת כי את ההתמודדות והצגת התוכנית מול הבנקים עושה בעצם איילה מה שגרם לנו להרגיש הקלה, לא רק שברור שהיא עושה זאת טוב מאתנו אלא במקצועיות ובחכמה רבה, כאשר היא יודעת מה מסתתר מאחורי הצד השני, ולמען האמת כאילו היא לוקחת את המשכנתא לעצמה דוחפת קדימה ולא מוותרת.

בסופו של עניין כמובן שהצלחנו בזכותכם לקחת את המשכנתא בדיוק כפי שרצינו לפי התכנית המיוחדת והמסלולים הכי טובים שאפשר, שבנה עבורנו יוסי.

עוד תוך כדי התהליך, בזכותך איילה הכרתי עוד שני אנשים מקסימים לעבוד איתם, פקידת המשכנתא, וסוכן הביטוח לביטוח משכנתא שהמלצת מהיכרותך איתם.

חשוב מאוד לעבור את תהליך לקיחת המשכנתא המייגע ומלא הניירת עם אנשים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, בעלי יחס אנושי וחם וסבלנות אין קץ וללכת איתם כל הדרך אל הבנק, כאלה אתם איילה ויוסי ואנחנו מודים לכם מקרב לב.

מיה ולהב נוני

______________________________________________________________

כשמצאתי דירה, ניגשתי ל-3 בנקים גדולים ומוכרים והגשתי מסמכים לקבלת אישור עקרוני למשכנתא. קיבלתי הצעות רק ממזרחי ופועלים שהיו זהות לחלוטין במסלולים ובריביות, ניסיתי להתמקח במזרחי והורידו לי עוד קצת מהרביות בכל מסלול (הרגשתי שאפשר להשיג יותר טוב).

לאחר שיחה עם גיסתי היא ישר דיברה על יוסי מעלם והמליצה עליו אחרי שעשה פלאים למשכנתא של אחותה שמיחזרה את המשכנתא וגרם לה לחסוך עשרות אלפי שקלים בהוצאות המימון. התקשרתי לאיילה שהסבירה לי על התהליך והעלויות.

חשבתי כמה ימים ועל הסכום שאני צריכה לשלם עבור השירות, התעניינתי בחברות אחרות שביקשו לא פחות ממה שמעלם משכנתאות ביקשו. נאמר לי שמי שבונה את התמהילים אלו יוצאי בנק (חשבתי מה ההבדל בינם לבין אותם פקידים בבנק שכבר מסרו לי מסלולים), והבנתי שאם כבר לגשת לחב' משכנתאות אז לגשת לטובים ביותר.

כשהתחלנו את התהליך, איילה הדריכה אותי בכל, למעשה סרקתי לי את כל מה שהיא ביקשה והיא עשתה הכול יש לומר. תוך יומיים חזרה אלי איילה בשיחת ועידה עם יוסי שבנה לי תמהיל לפי הבקשות שלי, הסביר לי בסבלנות על כל מסלול ומסלול ואיך הוא משתנה לאורך חיי המשכנתא (מה שבבנק לא העלו הנושא בכלל) ביקשתי להגדיל את סכום המשכנתא ושוב נבנה לי תמהיל חדש מתאים יותר.

לאחר מס' ימים איילה חזרה אלי עם הצעות מ-3 בנקים שמזרחי היה הכי טוב וקבענו מועד פגישה בבנק לשם חתימות, כשקיבלנו את כל החומר מהיועצת בבנק הביתה היו שם גם האישורים העקרוניים שהגשתי לפני שפניתי למעלם משכנתאות.

השוואתי בין המסלולים והריביות שאני הצלחתי להשיג לבד לבין המסלול והרביות שהשיגו לי איילה ויוסי.

מדהים! לא היה מסלול אחד שהריביות בו לא היו יותר נמוכות.

אין לי ספק שעשיתי צעד נכון.

איילה ויוסי, תודה לכם על השירות ועל הסבלנות, על מענה בכל שעה מאוחרת ובעיקר על החיסכון.

תייר דניאלה, נתניה

______________________________________________________________

שלום אילה,

אני מרגיש חובה להודות ולשבח את העזרה שלך ושל יוסי בקבלת משכנתא בתנאים שלא הייתי חולם עליהם !

מהיום הראשון שנפגשנו אצלי, פגישה של מספר שעות, נכנסת לכל פרט ופרט, ניתחת כל נתון והבאת רעיונות שאף אחד לא חשב עליהם !

אחר כך לא עזבת אותי לשניה :לפעמים עשרות טלפונים ביום ! אפילו השקמה בבוקר מוקדם. היית יותר כמו אחות גדולה מאשר יועצת משכנתאות !

לא אשכח את ההתקשרויות שיזמת עם הבנקים, העו"ד, המתווך, מנהל מ. ישראל ועוד ועוד. אפילו לפגישה עם נציגי הבנק הרגשת חובה להגיע !

בקיצור כל כך הרבה מקצועיות, רצינות, אכפתיות וכל זה עם עדינות מקסימה, שמחת חיים ואופטימיות מעל הרגיל, ומעל הכל דבקות במטרה עד שקיבלתי ממש ביד את המשכנתא.

ממש כל הכבוד. אשמח להמליץ בחום לכל מי שיבקש ממני על השרות שלכם.

כמו שאומרים בצרפתית : מגיע לכם 12 POINTS. ממש CHAPEAU.

בכבוד רב ובידידות - סרג' חדד

______________________________________________________________

אילה ויוסי היקרים,

אנחנו רוצים להודות לכם מקרב לב על הטיפול המסור בתיק שלנו.

כאשר רכשנו את הבית בכרכור, חיפשנו חברה אשר תייעץ לנו בנושא המשכנתאות, הנושא כל כך מורכב ומבלבל וללא ידע בתחום לא ניתן לקחת משכנתא מהבנק מבלי להינזק.

את ד"ר יוסי מעלם הכרתי בתור מרצה בכיר במכללה האקדמית נתניה. יוסי מרצה מוערך מאוד במכללה הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית, ועל כן כאשר נודע לי כי הנכם מטפלים בייעוץ למשכנתאות, מיד העברתי את הטיפול לידיכם האמונות ועל כך אני מברכת. הייעוץ היה לעילא ולעילא, הליווי היום יומי והדאגה לכך שהעניינים יתנהלו כהלכה, ראויים להערכה רבה.

אילה, המקצועיות והמסירות שלך הם בהחלט דבר שלא רואים ביום יום. היחס היה כל כך אישי והטיפול היה מסור במידה כזו, שהיה נדמה כאילו התיק שלנו הינו התיק היחיד בו את מטפלת ואני יודעת שלא כך הדבר.

יישר כח ואני מאחלת לעוד הרבה משפחות לשמוע ולמצוא אתכם.

אנו נמליץ למקורבינו ולחברינו לקחת ייעוץ אצלכם.

בברכה ובכבוד רב,

עידית פרידמן ואדם פרץ

______________________________________________________________

בס"ד
 
מעלם משכנתאות,

הגב' איילה וד"ר יוסי מעלם,

אין לנו מילים לתאר את תודתנו לכם על הליווי המקצועי שקיבלנו מכם בתהליך מיחזור המשכנתה. בזכות הייעוץ המקצועי והניסיון הרב שלכם חסכנו מאות אלפי שקלים!!
הפגנתם מקצועיות ושירותיות ברמה גבוהה, אכפתיות ודאגה מ-א' ועד תו ,ואף הינעתם אותנו לפעולה כאילו דובר בכיסכם הפרטי.

היו סמוכים ובטוחים כי נמשיך להיות שגרירים שלכם בכל הזדמנות שתיקרה בדרכינו.

בהוקרה והערכה,

דוריה ושמואל גדיס, פתח תקוה

______________________________________________________________

איילה שלום,

ברצוני להודות לכם על שירות יוצא מגדר הרגיל שקיבלתי מחברתכם "מעלם ייעוץ משכנתאות" ממך ומד"ר יוסי מעלם.

אני שמח לציין כי השירות המקצועי והאישי שניתן באדיבות ובהתאם לצרכי תרם לי ולמשפחתי לחסוך סכום כספי ניכר ולקצר את משך תקופת המשכנתא מהותית.

על כך אני מברך אתכם, יישר כח !

בברכה,

ד"ר זיו ברק

______________________________________________________________

יוסי ואיילה שלום,

מודים לכם מקרב לב על הייעוץ המקצועי ועל הזריזות בטיפול בבקשתנו. ההסברים היו מקיפים, תוך שימת לב לכל פרט, והיעילות בטיפול ניכרת מאוד, שכן המיחזור הסתיים מהר מאוד ובקושי גזל מאיתנו זמן.

אנחנו מאמינים שעוד ניפגש במיחזור הבא / בדירה הבאה : )

אורן ואורית

______________________________________________________________

רצינו לספר על החווייה שעברנו ביחד עם "מעלם פיננסים" בלקיחת המשכנתה - זאת הפעם השנייה שאנו לוקחים משכנתה, הפעם הראשונה הייתה לבדנו מול הבנקים והפעם, זה היה אחרת לגמרי.

מהרגע הראשון קיבלנו ליווי צמוד לכל אורך הדרך עד רגע קבלת המשכנתה ואפילו לאחריה, הרגשנו שאנו מופקדים בידיים מקצועיות ואמינות. בכל רגע ושעה שהייתה לנו שאלה, אנשי החברה היו זמינים למענה, תוך הפגנת סבלנות, ידע והבנה מעמיקה בתחום.

מעבר לתמהיל הטוב שכמובן קיבלנו בזכותם, גם נחסכה מאיתנו ההתרוצצות והמו"מ המתיש עם הבנקים, החברה עשתה בעבורנו גם את כל המו"מ וכן את עבודת הניירת, מה שנשאר לנו זה להגיע, לחתום על המסמכים ולקבל את המשכנתה.

לסיכום - מומלץ בחום,

שלומית ואייל

______________________________________________________________

לאילה ויוסי היקרים,

ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו לכם על כל הליווי המקצועי, האכפתי, הסובלני והחכם בכל תהליך לקיחת המשכנתא לרכישת המגרש.

החל משלב הבחינה המדוקדקת של היכולות הפיננסיות שלנו, דרך בנית תמהיל מדויק שלך יוסי והגשת מכרזים לכל הבנקים בלווי אישי שלך אילה וכלה בטיפול בבנק המזרחי עם היועצת המדהימה עדי עד להשלמת קבלת המשכנתא.

כזוג שאינו מצוי ברזי התחום ואינו מכיר את כל המינוחים והחישובים הכרוכים בתהליך זה, הרגשנו פשוט שאתם מוליכים אותנו יד ביד בכל צעד ודואגים שנבין כל פרט בתהליך זה ונקבל את השרות הטוב ביותר.

אם היינו צריכים להצביע על הדבר המרכזי אצלכם זה שילוב של אמינות וצניעות לצד סובלנות ומאור פנים.

נשמח להמליץ עליכם לכל דורש כי אנו יודעים שאתם ישרי דרך, אמינים ומקצועיים בתחום.

ברגשי תודה,

חגית ושמואל

______________________________________________________________

שלום

רצינו להודות לכם על כל מה שעשיתם עבורנו לאורך התקופה האחרונה עבור שחזור משכנתא.

בהתחלה חששנו מהתהליך, אך הופתענו לגלות שעם צוות כמוכם עברנו זאת בהצלחה.

המון תודה,

משה גדג'

Bonjour.

Nous venons par la présente vous remercier pour le dévouement, le professionnalisme et la patience dont vous avez fait preuve pour notre affaire de reprise de crédit immobilier. Dans l'avenir nous Ferons de nouveau appel a vos services et n'hésiterons pas a les conseiller aux autres.

______________________________________________________________

לאיילה ודר' יוסי מעלם שלום!

אנחנו רוצים להודות מכל הלב על ליווי מקצועי שלכם בזמן מחזור המשכנתא. כשלקחנו משכנתא לפני שנתיים וחצי הסתמכנו על המלצות של הבנק לגבי מסלולים והגענו לאיזשהו צירוף מסלולים שנראה לנו מתאים, אך השנה החלטנו לבדוק האם החישובים שלנו היו נכונים ופנינו לייעוץ שלכם, ולא הצטערנו לרגע. בזכותכם הצלחנו לקצר תקופת המשכנתא באופן משמעותי וגם לחסוך סכום אדיר בשביל משפחה שלנו. תהליך המחזור נעשה תוך זמן קצר, בלי טרטורים מיותרים, נהנינו מיחס אישי, אכפתיות ודאגה לאורך כל התהליך.

שוב פעם תודה רבה,

וסלינה ויבגני טלפינסקי

______________________________________________________________

אני וקורל רוצים לומר לכם תודה רבה על כל ההשקעה והזמן שנתתם. על כל העזרה בהגשת המסמכים, וטיפול בעניין הבנק, גם במה שלאו דווקא היה קשור לכם.

נתתם המון מכל הלב, ונלחמתם עבורנו כדי שנוכל לקבל את המשכנתא הכי טובה עבורנו, עם התנאים הכי יעילים.

שוב תודה רבה, ובהצלחה בהמשך הדרך!

נועם

______________________________________________________________

לאיילה ויוסי

מעלם משכנתאות,

הייתה לנו הזכות להכירכם ולבצע מחזור משכנתא, דבר שחסך למשפחתנו 80,000 ש"ח מתוך משכנתא של 600,000 ₪, סכום נכבד בהחלט. הידע הרב האכפתיות הלווי המקצועי והאישי שלכם הינו יוצא דופן.

אנו ממליצים בחום על שירותכם,

משפחת דריהם, ראשון לציון

______________________________________________________________

איילה ויוסי שלום רב,

ברצוננו להוקיר את תודותינו על השירות הטוב,אדיב מאוד מקצועי שקיבלנו מכם. בזכותכם השגנו את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר,

הוכחתם לנו כי לא טעינו בבחירתנו !!!!!!!

בברכה,

פבל לביט

______________________________________________________________

איילה ויוסי היקרים,

מודים לכם מקרב לב על הליווי הצמוד והייעוץ המקצועי אשר בהחלט עזר לנו לשפר את איכות החיים שלנו בהקטנת החזר המשכנתא בכלל והוצאות המשכנתא החודשיים בפרט.

ממליצים בחום על השירות הנהדר שלכם !!!

בברכה,

עידן ועידית בן-שלוש

______________________________________________________________

לאיילה ויוסי מעלם

שלום רב,

ברצוני להודות לכם על ההרצאה החשובה שהעברתם לקהילה בנ"צ. ההרצאה ברמה גבוהה. ניכר ביוסי מעלם שהוא בעל ידע רב בתחומו ומשכמו ומעלה, ועם זאת הוא מעביר את ההרצאה בגובה העיניים ובצניעות רבה.

ההרצאה פותחת עיניים לעולם נרחב שמוכר לאוכלוסייה באופן כללי, אך מעלה למודעות מגוון רחב נוסף של אפשרויות. בעקבות ההרצאה ובלווי של מעלם נפתחת לכל המעוניין אפשרות לחסכון אדיר מה שכמובן תורם לרווחת המשפחות.

אני ממליצה בחום להתקשר למעלם משכנתאות ולקבל יעוץ,

רותי דריהם,

עובדת סוציאלית קהילתית, עיריית נס ציונה

hekefit

 1. השאירו פרטי קשר ונציג יחזור אליכם

 2. (*)
  אנא כתוב את שמך
 3. (*)
  אנא כתוב את שמך
 4. (*)
  אנא מלא את הטלפון שלך
 5. אנא מלא את כתובת המייל שלך
 6. Invalid Input

להתייעצות ראשונית, ללא התחייבות, חייגו 077-404-6002